media

NİLÜFER ETABI

9.9.2017 - 10.9.2017
Tarih
  
31.8.2017
Son Kayıt
  
BURSA NİLÜFER
Şehir
  
TVF CENGİZ GÖLLÜ PLAJ VOL. MER.
Alan


43 adet Kayıtlı maç bulundu

S.NoTarihSaatKortMaç NoBirinci TakımSkorİkinci Takım
1 8.9.2017 17:00 1 11 Hasan H. / Murat G. [3]
Hasan Hüseyin Mermer - Murat Giginoğlu
2-0
21-12
21-13

Dündar Y. / Eren K. [11]
Dündar Yıldırım - Eren KANLI
2 8.9.2017 17:00 2 2 Burak B. / Serkan D. [8]
Burak BALIBEY - Serkan Durası
2-0
21-18
21-13

Emir K. / Fatih Y. [9]
Emir Kavuzlu - Fatih YAMAN
3 8.9.2017 17:45 1 8 Nikolai K. / Ali Berke S. (BUL-TUR) [5]
Nikolai Kolev - Ali Berke Sağır
2-0
21-13
21-13

Borak P. / Hakan A. [12]
Borak Pelenk - Hakan Altun
4 8.9.2017 17:45 2 6 Mücahit A. / Aykın B. [7]
Mücahit Altınöz - AYKIN BAŞKAN
2-0
21-19
21-15

Gökhan K. / Atalay E.Y. [10]
Gökhan Keskin - Atalay Erdinç Yıldız
5 8.9.2017 18:30 1 9 Samsun Lojistik [1]
Volkan Göğtepe - Hakan Göğtepe
2-0
21-15
21-15

Emir K. / Fatih Y. [9]
Emir Kavuzlu - Fatih YAMAN
6 8.9.2017 18:30 2 7 Soner E. / Mehmet Ç. [4]
Hakan Soner Erdoğmuş - Mehmet Çıvgın
2-0
22-20
21-17

Saeid S. / Akbar K. (IRA) [13]
Saeid Siami - Behzad haddade kahnamouee
7 9.9.2017 10:00 1 4 Kırcity [6]
Hasan Hüseyin Yıldırım - Emirhan Ulutaş
2-0
21-18
21-15

Dündar Y. / Eren K. [11]
Dündar Yıldırım - Eren KANLI
8 9.9.2017 10:00 2 2 Jeunesse [8]
Şuheda ERKOÇ - Açelya Yalçınkaya
0-2
8-21
3-21

Müge O. / Julia M. (TUR-USA) [9]
Müge Ocakçı - Julia Mackey
9 9.9.2017 10:50 1 13 Ali Osman N. / Kemal Ş. [2]
Ali Osman Nurettin - Kemal Şah
2-0
21-13
21-19

Gökhan K. / Atalay E.Y. [10]
Gökhan Keskin - Atalay Erdinç Yıldız
10 9.9.2017 10:50 2 4 Başak B. / Başak D. [6]
Başak Bakar - Başak Döner
0-2
10-21
9-21

Silvia P. / Danielle Q. (SLO-NZL) [11]
Silvia Poszmikova - Danielle Quigley
11 9.9.2017 11:40 1 17 Samsun Lojistik [1]
Hatice Can Tonbul - Oksana Rusnachenko
2-0
21-7
21-2

Jeunesse [8]
Şuheda ERKOÇ - Açelya Yalçınkaya
12 9.9.2017 11:40 2 6 TESLA (SRB) [7]
Milena Matic - Marija Milosevic
2-0
21-6
21-2

Belinay S. / Rojda B. [10]
Belinay Sarı - Rojda Bektaş
13 9.9.2017 12:30 1 16 Nikolai K. / Ali Berke S. (BUL-TUR) [5]
Nikolai Kolev - Ali Berke Sağır
2-0
21-6
21-15

Saeid S. / Akbar K. (IRA) [13]
Saeid Siami - Behzad haddade kahnamouee
14 9.9.2017 12:30 2 8 Gizem Ç. / Aysun S.A. [5]
Gizem Çağlayan - Aysun Suna Alam
2-0
21-14
21-17

Derin E. / Eylül N.S. [12]
Derin Ertuğ - Eylül Nur Somer
15 9.9.2017 13:20 1 11 Merve Ç. / E.Betül Ç. [3]
Merve Çelebi - Esra Betül Çetin
2-0
21-17
22-20

Silvia P. / Danielle Q. (SLO-NZL) [11]
Silvia Poszmikova - Danielle Quigley
16 9.9.2017 13:20 2 17 Samsun Lojistik [1]
Volkan Göğtepe - Hakan Göğtepe
2-1
18-21
21-10
15-8
Burak B. / Serkan D. [8]
Burak BALIBEY - Serkan Durası
17 9.9.2017 14:10 1 9 Samsun Lojistik [1]
Hatice Can Tonbul - Oksana Rusnachenko
2-0
21-12
21-10

Müge O. / Julia M. (TUR-USA) [9]
Müge Ocakçı - Julia Mackey
18 9.9.2017 14:10 2 24 Borak P. / Hakan A. [12]
Borak Pelenk - Hakan Altun
2-0
21-19
21-17

Saeid S. / Akbar K. (IRA) [13]
Saeid Siami - Behzad haddade kahnamouee
19 9.9.2017 15:00 1 23 Soner E. / Mehmet Ç. [4]
Hakan Soner Erdoğmuş - Mehmet Çıvgın
1-2
19-21
21-13
14-16
Nikolai K. / Ali Berke S. (BUL-TUR) [5]
Nikolai Kolev - Ali Berke Sağır
20 9.9.2017 15:00 2 13 Viktoriia A. / Zina L. (AZE) [2]
Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk ) - Zina Liubymova
2-0
21-14
21-4

Belinay S. / Rojda B. [10]
Belinay Sarı - Rojda Bektaş
21 9.9.2017 15:50 1 15 Buğra E. / Ksenia K. (TUR-RUS) [4]
Buğra Eryıldız - Ksenia Khakimzyanova
2-0
21-7
21-8

Derin E. / Eylül N.S. [12]
Derin Ertuğ - Eylül Nur Somer
22 9.9.2017 15:50 2 19 Hasan H. / Murat G. [3]
Hasan Hüseyin Mermer - Murat Giginoğlu
2-0
21-14
21-14

Kırcity [6]
Hasan Hüseyin Yıldırım - Emirhan Ulutaş
23 9.9.2017 16:40 1 19 Merve Ç. / E.Betül Ç. [3]
Merve Çelebi - Esra Betül Çetin
2-0
21-12
21-10

Başak B. / Başak D. [6]
Başak Bakar - Başak Döner
24 9.9.2017 16:40 2 21 Ali Osman N. / Kemal Ş. [2]
Ali Osman Nurettin - Kemal Şah
2-0
21-15
21-16

Mücahit A. / Aykın B. [7]
Mücahit Altınöz - AYKIN BAŞKAN
25 9.9.2017 17:30 1 15 Soner E. / Mehmet Ç. [4]
Hakan Soner Erdoğmuş - Mehmet Çıvgın
2-1
14-21
21-15
15-9
Borak P. / Hakan A. [12]
Borak Pelenk - Hakan Altun
26 9.9.2017 18:20 1 21 Viktoriia A. / Zina L. (AZE) [2]
Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk ) - Zina Liubymova
1-2
17-21
21-18
13-15
TESLA (SRB) [7]
Milena Matic - Marija Milosevic
27 9.9.2017 18:20 2 23 Buğra E. / Ksenia K. (TUR-RUS) [4]
Buğra Eryıldız - Ksenia Khakimzyanova
2-0
21-11
21-14

Gizem Ç. / Aysun S.A. [5]
Gizem Çağlayan - Aysun Suna Alam
28 10.9.2017 09:30 1 25 Samsun Lojistik [1]
Hatice Can Tonbul - Oksana Rusnachenko
2-0
21-17
21-7

Gizem Ç. / Aysun S.A. [5]
Gizem Çağlayan - Aysun Suna Alam
29 10.9.2017 09:30 2 26 Buğra E. / Ksenia K. (TUR-RUS) [4]
Buğra Eryıldız - Ksenia Khakimzyanova
0-2
17-21
17-21

Silvia P. / Danielle Q. (SLO-NZL) [11]
Silvia Poszmikova - Danielle Quigley
30 10.9.2017 10:20 1 27 Merve Ç. / E.Betül Ç. [3]
Merve Çelebi - Esra Betül Çetin
0-2
14-21
17-21

Viktoriia A. / Zina L. (AZE) [2]
Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk ) - Zina Liubymova
31 10.9.2017 10:20 2 28 TESLA (SRB) [7]
Milena Matic - Marija Milosevic
2-0
21-12
21-16

Müge O. / Julia M. (TUR-USA) [9]
Müge Ocakçı - Julia Mackey
32 10.9.2017 11:10 1 25 Samsun Lojistik [1]
Volkan Göğtepe - Hakan Göğtepe
2-0
21-14
21-17

Mücahit A. / Aykın B. [7]
Mücahit Altınöz - AYKIN BAŞKAN
33 10.9.2017 11:10 2 26 Nikolai K. / Ali Berke S. (BUL-TUR) [5]
Nikolai Kolev - Ali Berke Sağır
2-0
21-17
21-16

Burak B. / Serkan D. [8]
Burak BALIBEY - Serkan Durası
34 10.9.2017 12:00 1 27 Hasan H. / Murat G. [3]
Hasan Hüseyin Mermer - Murat Giginoğlu
2-0
21-15
21-10

Soner E. / Mehmet Ç. [4]
Hakan Soner Erdoğmuş - Mehmet Çıvgın
35 10.9.2017 12:00 2 28 Ali Osman N. / Kemal Ş. [2]
Ali Osman Nurettin - Kemal Şah
2-0
21-11
21-14

Kırcity [6]
Hasan Hüseyin Yıldırım - Emirhan Ulutaş
36 10.9.2017 12:50 1 29 Samsun Lojistik [1]
Hatice Can Tonbul - Oksana Rusnachenko
1-2
21-23
21-18
13-15
Silvia P. / Danielle Q. (SLO-NZL) [11]
Silvia Poszmikova - Danielle Quigley
37 10.9.2017 12:50 2 30 Viktoriia A. / Zina L. (AZE) [2]
Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk ) - Zina Liubymova
0-2
20-22
16-21

TESLA (SRB) [7]
Milena Matic - Marija Milosevic
38 10.9.2017 13:40 1 30 Hasan H. / Murat G. [3]
Hasan Hüseyin Mermer - Murat Giginoğlu
2-1
18-21
21-12
15-12
Ali Osman N. / Kemal Ş. [2]
Ali Osman Nurettin - Kemal Şah
39 10.9.2017 13:40 2 29 Samsun Lojistik [1]
Volkan Göğtepe - Hakan Göğtepe
2-0
21-16
21-11

Nikolai K. / Ali Berke S. (BUL-TUR) [5]
Nikolai Kolev - Ali Berke Sağır
40 10.9.2017 14:30 1 31 Samsun Lojistik [1]
Hatice Can Tonbul - Oksana Rusnachenko
0-2
19-21
11-21

Viktoriia A. / Zina L. (AZE) [2]
Viktoriia Aghakishieva (Smetaniuk ) - Zina Liubymova
41 10.9.2017 16:00 2 31 Nikolai K. / Ali Berke S. (BUL-TUR) [5]
Nikolai Kolev - Ali Berke Sağır
1-2
23-21
18-21
15-17
Ali Osman N. / Kemal Ş. [2]
Ali Osman Nurettin - Kemal Şah
42 10.9.2017 16:30 1 32 Samsun Lojistik [1]
Volkan Göğtepe - Hakan Göğtepe
2-0
21-18
21-19

Hasan H. / Murat G. [3]
Hasan Hüseyin Mermer - Murat Giginoğlu
43 10.9.2017 17:30 1 32 Silvia P. / Danielle Q. (SLO-NZL) [11]
Silvia Poszmikova - Danielle Quigley
0-2
17-21
24-26

TESLA (SRB) [7]
Milena Matic - Marija Milosevic
Temel Bilgileri

zorunlu değil

İletişim Bilgileri
Cancel

Philosophi autem in suis lectulis plerumque moriuntur. Non risu potius quam oratione eiciendum? Quid turpius quam sapientis vitam ex insipientium sermone pendere? O magnam vim ingenii causamque iustam, cur nova existeret disciplina! Perge porro.